Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsivaagoo

    őstag

    válasz fenergie84 #90755 üzenetére

    "az FX alá drága lap kell + drága hűtő " Ezt a baromságot tessék már elfelejteni!

    Mitől drága egy 24K-s tuninglap? Mitől drága egy 12K-s univerzális hűtő, ami tuningban is jól teljesít? Miért baj az, ha egy tuningprocit tuningol az ember?

    Tudsz ezekre a kérdésekre válaszolni, vagy csak "elméleti ember" vagy. Aki még nem látott közelről sem AMD procit.

    Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

  • Dusee

    őstag

    válasz fenergie84 #90755 üzenetére

    Értem, az tényleg nem lenne hátrány, ha nem egyből húzni kéne procit, hogy jó legyen.

    (#90756) Zsivaagoo: Nem rosszak, árban is elég barátságosak. Tudom, hogy jó lenne rájuk más hűtő, de egyelőre a gyári is megtenné, aztán majd idővel. Köszi

    (#90757) membrandj: Házat tényleg kifelejtettem, bocsi. CM 690 (még az 1. verzió), tele ventilátorokkal. A táp ~5 év körül járhat, problémát még nem tapasztaltam vele, ventilátora ~2 éve lett cserélve (meg ne kérdezd milyen típusra, de magas a légszállítása az tuti, anno körüljártam a témát). Ebből a szempontból is jobb lenne az Intel, kevesebbet eszik mint az AMD (bár a 9850BE-nek is 125W a TDP-je, és az is megy), viszont azt néztem, hogy az új alaplapoknak 8pines táp csatija van, az én tápomnak viszont csak 4pines. Olyankor mi a helyzet? :F
    Asrock lapokról egyébként mi a vélemény? Egyik ismerősömnek az van (AM3+, pontos típust nem tudok), Ő nagyon szidja, sok baja volt vele, bár most egy béta BIOS nagyjából megoldotta a problémái nagy részét.

    Illetve SSD-ből milyet érdemes mostanában venni? 250GB körülit mennyiért vesztegetnek? illetve mennyire gyilkolja őket, ha mondjuk arra van 1-2 játék telepítve (mondjuk GTA5)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák