Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #77081088

    törölt tag

    válasz membrandj #83441 üzenetére

    Hát...bocsi, nem írtam le a részleteket,gondoltam elég egyértelműen kérdezek.
    Akkor lássuk! Közel egy éve adtam el a gépemet amiben egy asus P8Z77-M alaplap volt,benne egy i5-2500K procival,8GB memóriával,egy Sapphire R9 270X Dual-x OC VGA-val,és egy Chieftek CTG 500-as psu volt benne. Illetve egy Kingston V300 60GB SSD és egy Seagate 500GB-os Sata-s merevlemez. Mindez egy NZXT Tempest 410-es ATX házban,amiben 5db 120mm-es venti dolgozott a megfelelő hűtésért. Monitor egy Samsung S300 led kijelzős fullhd felbontású monitor volt.
    Monitor,ház, merevlemez megvan,perifériák vannak. Gondoltam csak a hiányzó alkatrészeket kérdezem meg,hiszen csak azok kellenek. De szerintem rossz helyen kérdeztem, mert jó lett volna ha inkább pontos típust kérdezek alkatrészenként. Igazából az érdekelne hogy miből melyik márkát érdemes választani, mit kell kerülni, mi az ajánlott. Ezt is azért, mert a gépem eladása óta nem követem az alkatrészek fejlődését. Persze pár napos böngészés utánna nézelődés és minden kideríthető tudom... :K :)

    Szóval, HDD nem kell,Ház sem kell!

    Köszönöm a segítséget még egyszer! :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák