Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz lazydog #76526 üzenetére

    Jó lesz vérpisti CPU-nak a GT 630 4GB DDR3 mellé mer nem fut el a gétéjánégy ;]

    Ha olcsóbb lenne(~8-10k-val), akkor megérné az árát(mondjuk az i3 4130).

    [ Szerkesztve ]

  • membrandj

    nagyúr

    válasz lazydog #76526 üzenetére

    Miért állnának le?:D Rengeteg ember megveszi.. Én is megvettem még az i3-2120-at. Mostanában már bánom is,hogy nem költöttem még kb 15k-t egy i5-2500-ra pl és akkor nem kellene azon filóznom,hogy komplett platformot cseréljek vagy csak procit. Ha procit akkor sandy vagy ivy. stb.

    Ez olyan pl,hogy az itthoni pénztárcáknak a K-s procik teljesen feleslegesek. Ahonnan értelme van, az kb a gtx 780 és feletti szint,de még ott is azt mondom,hogy egy sima non k i7 még mindig jobb választás.

    Nagyon sokan nem érdeklődnek vásárlás előtt, olyanoktól kérdeznek, akiknek fogalmuk sincs,hogy mit beszélnek stb.

    Napokba láttam hirdetés: Legcsumibb h81 lap+ mellé egy i5-4570.. Ez még hagyján, mert bele lehet kötni,de ugye ez nem az AMD, DE nem sima 4570, hanem 4570 S. A 4570S kb 500 ft-al olcsóbb,mint a 4570, cserébe talán 1 v 2 mag megy rendes órajelen csak. Ilyenkor jönnek azzal,hogy hát de kevesebbet fogyaszt...
    Amikor meg belinkelem neki,hogy alapjáraton egy g3220 és egy i7-4770 között kb 5 W különbség van, akkor meg csodálkoznak.. Terhelés alatt meg nyilván megjön az étvágya,de a teljesítménye is.

    Ez is egy tipikus esete annak,hogy 1. valamelyik okos bolti eladó bemagyarázta neki,hogy már pedig ez takarékos stb.
    2. Önfejűen utánaolvasás, kérdezés nélkül vásárolt az illető...

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák