Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ultrazord

    tag

    válasz Burt1793 #60215 üzenetére

    többször átcsavaroztam a hűtőt és akkor vettem észre, hogy mikor le van szerelve egyáltalán nem világít pirosan a cpu led, ergo beindul,
    viszont amikor ráteszem és nem erőltetve de ráhúzom akkor máris pirosan világít a cpu led.
    Lazán hagyom, épphogy rajta van meg megy a gép, viszont ugye apró mozdításra is fagy. Ez így nem ok szerintem. Az mondjuk érdekes, hogy ugye a fém keret, ami lefogja a procit, az is elég feszeülős már mikor lehajotom, de azzal nincs gondja.
    Kösz a tippeket, de másik topikba is írtam, csak ott még nem válaszolnak és sürget az idő, egyrészt mert késő estig dolgozom a héten, jövő héten is, nem szívesen kéretszkedem el megint ilyen miatt, másrészt meg van valami 3 napos elállás, vagy mi, fogyasztóvédelem téma, amivel nem szívesen élnék, szeretném gyorsan de biztosan lekommunikálni a bolttal.

    36 körül(alatt) tudtok ajánlani olyan lapot amit esetleg helyette rendelhetnék náluk és nem asus?:D
    sata3 és usb3 számít, 1150 es foglalat,

    Ez az asrock fatality killer ez egy jó lap? Néztem és nagyon hasonlít az asus z87-a mra

    kösz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák