Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuszi

    aktív tag

    válasz tranceplanet #22680 üzenetére

    szerintem ez illem kérdése. 22000hsz, kocc mindegy ha minden 5. egy köszönöm.
    naiv vagy, hidd el, készpicsamelegmálé. bejönnek, megkapják amit akarnak és továbbállnak. ez a természetes, szerintem nem árt tudatosítani a segítőkben, hogy jó amit tesznek, hasznos, megköszönjük, kérünk, nem elvárjuk.
    de ezen nem veszünk össze...

    kelly:
    nem kell hozzá érteni, nem vagyunk mérnökök. épp 1 hónapja jöttem ide először. azt se tudtam épp melyik proc, melyik vga melyik mem a jó stb. 2 évente újítok, elemzek, körbenézek. ide már úgy jöttem, anélkül hogy mérnök lennék, hogy összeállítottam tesztek alapján (rengeteg van a neten) egy gépet. az itteniek finomítottal rajta, változott pár komponens stb. megköszöntem, vége.
    szerintem a nézetkülönbségünk annyiban mutatkozik, hogy eltérő mennyiségben vennénk igénybe idegen emberek szabadidejét, segítségét.
    én nem kérdezek árakat (ott a net), és nem várom el hogy mások drága idejükből a kötelezőnél többet elköltsék rám. nem az enyém, az övék. éppen ami már egy nulla!! tudásnál kijön extra segytség kijön, annyit veszek igénybe.
    aztán ezt illik megköszönni. de erről már beszéltünk :)

Új hozzászólás Aktív témák