Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    válasz SyMbioTe #148037 üzenetére

    (Nem tudom miért tanácsolták, hogy ne használjam a gépösszerakót - de lehet én értettem félre és csak arról volt szó, hogy külön nézzem ki a cuccokat? :F )

    Hááát... kb. 1 hete cseréltem VGA-t életemben először.. :D (az enyém éppen most adta meg magát, kb. 9 éves volt!) egy ATI 4800asat egy mázlimra épp nálam lévő 4600asra - nagyon egyszerű volt hiszen csak a helyére pattintottam aztán becsavartam egy csavart (oké, a csavar kicsit trükkös volt, mert ez a kártya kisebb volt mint a másik, de megoldottam!)
    Szóval tapasztalatom ennyi, procihűtőt pedig még soha nem cseréltem - ehhez pasztás is kell, meg hasonlók ha jól látom? (ezt sem csináltam soha, a jelenlegi procimmal sem ami szintén kb. 9 éves) Nem tudom, szívesebben bíznám profira a dolgot azt hiszem :B (csak a kiszállítás miatt merült fel a kérdés ugye, ezt még meg kell gondolnom akkor)
    szerk.: ja, egyébként procihűtőből hosszútávra szintén jobban megéri a kicsit drágább? pl. akkor az Alpenföhn Ben Nevis 120mm (84000000119), mondjuk a másik /Alpenföhn Sella 92x92x25mm (84000000053)/ helyett?

    Ha az üzletek/online vásárlás/kiszállítás témában tud még valaki tippet, tanácsot, bármit adni, megköszönöm! :)

    És még egyszer feltennék egy kérdést ide amit már korábban, hátha valaki tud még okosságot mondani:
    A jelenlegi monitorom egy LG 20M35A amit egy ideig még szeretnék használni /amíg beleférne a keretbe egy új monitor/ de sajnos VGA bemenetes, az új videokártyám pedig 1660 Ti vagy 1660 Super lesz, aminek ugye nincs ilyen portja... esetleg meg tudom ezt úszni egy olcsó átalakítóval, vagy szerintetek érdemes lenne kiszenvednem egy új monitor árát már (nem túl drágán - hosszú távra)?

    Ismét nagyon köszi a válaszokat! :) Még nincs 2 hete, hogy regisztáltam ide, de érzem, hogy rengeteget nőtt a térlátásom a témában, és ez nagyrészt nektek köszönhető! :K

    Még körülnézek/bekérdezek egy-két külön hardver topikban is, remélem ott is ilyen rendesek az emberek! :D
    Lassan lesz elég merszem rányomni a megrendelés gombra! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák