Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz Paxker315 #146563 üzenetére

    köszi

    Nem fontos, de nyílván könyebb egy helyről beszerezni ha úgy van. Nézegettem azért ha minden össze vissza lenne rendelve és posta díjat is fizetni kellene elég sok helyen, akkor kb ugyan ott vagyok. Amivel jobban sporolni lehetne az egy-két aprós srác akik jobb áron árulnak de ugye ott oda szól a gari hozzájuk és hát nemtom oké a sok pozitiv visszajelzés de még nem gyöztem magam hogy ott vásároljak. :D

    Lapnál a GIGABYTE B450 AORUS PRO milyen lenne?, régen mindig giga lapon volt megvoltam elégedve velük, asust hanyagolom akkor.. elötte is néztem de ennél is valaki azt mondja a vrm nem olyan jó más meg azt hogy jó
    proci akkor lesz 3600-as
    ramnál maradok a kiszemeltnél
    tápnál is 2k sporolhatnék kb ahogy néztem de azért minőségibb szerintem az általam választott. oazisnál 26k 5 év garral, pcx-nél 23k de csak 3 év garral.
    videokártya meg te is azt írtad az egyik legjobb a Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G így szerintem az lesz.

    Mivel op-rendszert apróról veszek és itthon kell felraknom ezért valószínű én is rakom össze.
    Csak az adott helyen a lap bios frissitését nem tudom így azt bárhol veszem majd kérem pluszba. Bármi észrevétel?

Új hozzászólás Aktív témák