Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    Topikgazda

    válasz Ébri #136619 üzenetére

    Ebből az ömlesztett szövegből elég nehéz kivenni, hogy mit szeretnél.
    Kérlek, az összefoglaló kérdéseire válaszolva kérj segítséget, és ár-keretet mindenképp adj meg!

    Egyébként az i7-4770 ereje és 8 szála elég kell, hogy legyen, első körben szerintem simán elég lenne a VGA-fejlesztés, pl. GTX1060-6GB / RX580-8GB.

    "bekapcsoláskor így is időnként levágja a biztosítékot" - ott valószínűleg valami gond van a tápegységgel.

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • Ébri

    senior tag

    válasz Ébri #136619 üzenetére

    Gondolkodtam mikor cseréljek gépet, s az intel áremelkedés után halasztani akartam, de tegnap realizáltam, hogy i7 4770 + gtx 760-al már a Dishonored 2 épphogy alapbeállítás felett megy.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Singleplayer játék, képszerkesztés alapvetően lightroomban.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    2 vagy 3 darab 3,5-es vinyó, egér, billentyűzet, monitor, BD író

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    - Processzor: i7 8770 / AMD ???
    - Alaplap: normál ATX, giga alaplapok bejöttek, külonösen a mostanim, amiben a beépített hangchip is szépen le van választva, nem zajos, és egész jó, tehát alaplaból (sima ATX) se nagyon olcsót szeretnék.
    - 512 giga körüli SSD (de lehet megtartom a nem túl régi 250-es EVO talán 850-t)
    - Gyors adattároló HDD
    - Ház: könnyen szerelhető, s elég hely van az alaplap alatt is, elegendő ventivel.
    - RAM legalább 16 GB (tehát 2x8), Kingston HyperX-el nincs bajom jelenleg
    - Táp

    4. Mennyi a kereted rá?
    Tényleg nem tudok, mert ha több, akkor mást nem veszek, de azért félmillió fölé biztos nem akarok menni, s ár/teljesítményben sem akarok nagyon elszállni.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta?
    1920x1200, DisplayPort

Új hozzászólás Aktív témák