Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz Inkv1zítoR #12163 üzenetére

    Én is az Inteles megoldást favorizálom, de mivel nagy háttértárra van szükség, ezért szükség van a két TB-os HDD-re, tehát egyáltalán nem felesleges. Rendszer úgyis az SSD-n lesz. SATA3-as HDD meg szerintem teljesen felesleges, úgysem tudod kihasználni a sávszélességet, mert a HDD-ről nem tudsz olyan gyorsan olvasni. Ár/érték/kapacitás arányban viszont sokkal jobb a 2 TB-os lemez, mint az 1 vagy 1.5-ös.

    (#12164) Jim-Y: LAP,CPU,RAM, VGA ajánlással egyetértek. Ház marad, mert elég a felső USB3-as két csatlakozó, nem kell az előlapon is , többek között azért, mert az alaplapból is csak annyit lehet rákötni, a többi az hátlapi.
    SSD-ből nem véletlen a 120 GB-os, szeretnénk ha ráférne jó pár játék is , ne kelljen szűkösködni, és maradjon rajta 10-15% üres hely is, ahogy kell. Tudom, hogy nem lesznek gyorsabbak a játékok, ha SSD-n vannak, de azért nem árt ha gyorsulnak a pályabetöltések, hosszú távra meg tényleg kevés lehet a 64 GB-os SSD. HDD-t meg szerintem nem érdemes kicsit venni.
    Táp kérdés. Tényleg elég lenne teljesítményben ez a CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM 12.561 Ft, mert árban elég jó. Tapasztalat van vele, tartós? Mivel jobb a másik általad ajánlott
    BQT E9-400W 19.787 Ft ?
    Procihűtő mennyivel jobb, mint amit mi választottunk?

    (#12165) bluemirage: Kell a nagy háttértár, és nem baj, hogy lassú, mert a rendszer úgyis SSD-n lesz. Nem hallgatok én el semmit. ( nekem pl. 8 TB háttértáram van HD és nem HD filmek, zenék, fényképek, program telepítők vannak rajta, és természetesen minden fontos dologról, beleértve az SSD-n lévő rendszert is biztonsági mentés )

Új hozzászólás Aktív témák