Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Don Atosz #112388 üzenetére

    Én csak meg akartam osztani az örömömet másokkal, mivel a való életben senki sem ismeri ezeket a monitorokat, legalábbis az én környezetemben. Nincs egy ismerősöm sem akinek akár egy jó monitora is lenne, menjek külföldi fórumokra ahol olyan Eizo, NEC monitoros fórumok vannak, hogy az csuda, ott nem drága? Külföldön ez nem nagy szám, csak itthon nincsen senki akinek ilyen cuccai lennének. Az egész prohardveren egy monitorboltost leszámítva senki sem látott ilyeneket, most magamban beszélgessek? :) Akik ebből élnek grafikusok, fótósok is ezekhez képest a szarkupac Dell-t veszik, pedig külföldön inkább beruháznak professzionális NEC, EIZO, LaCie, Quato monitorokba. Pedig abban reménykedtem, hogy majd itt dumcsizhatunk a nem átlag cuccokról, de mindenki leragadt a Dell-nél.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák