Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slayer007

    tag

    válasz membrandj #48094 üzenetére

    Nekem TN paneles Asus monitorom van, és meg kell mondjam, hogy szerintem gyönyörű képe van.
    http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VE247H/
    nem tudom teszteken hogy teljesített, de szerintem nem rossz a betekintési szög, sosem vettem volna észre olyan drasztikusan, mint ahogy beszéltek róla.
    Ez teljesen egyéni vélemény, nem kell készpénznek venni, csak gondoltam megemlítem.
    Természetesen az ára is borsos TN paneleshez képest a monitornak, valószínűleg jobban jár egy IPS panelessel, mert ennyiért már azt is kap. Anno mikor vettem, ezt ajánlották a monitoros topicban, meg asszem az IPS még akkor jóval el volt szállva (ebben mondjuk nem vagyok biztos, 3 éve volt).
    Bottom line: nagyon meg vagyok vele elégedve, viszont gondban vagyok, mert venni akarok 2. monitort is. Na most ha az IPS lesz, és tényleg mérföldekkel szebb a képe (?), akkor a kettő egymás mellett nagyon gáz lenne... próbáltam másik monitort, ami az enyémnél gyengébb minőségű volt jóval, és ide-oda nézegetés a 2 monitor között megölte a szemem fél óra alatt... :)

    Im insane, what's your excuse?!

Új hozzászólás Aktív témák