Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    Sziasztok, idén tervezek valamikor egy komplett gépet összerakni, ami fix:
    Dell u2713hm monitor 2560x1440es felbontásban.
    Ehhez kéne egy olyan masina, ami ezen a felbontáson is el tud futtatni idei játékokat normális, max közeli beállításokkal, 35+ fps-el (Jelenleg europa universalis 4-el játszok ami ekkora felbontásban nem jó csak 1080pben és amúgy sem vmi gépigényes, valamint cs go, annak sincsenek nagy igényei, és Tera Online, na ez már combosabb egy darab... Valamint biztos lesz 1-2 játék ami majd kijön és megfog, és kell rá a hw pl WatchDogs). Szempont lenne hogy lehessen késöbb lehetőleg alaplapcsere nélkül vgat, cput bővíteni - mondjuk kb 2-3 év múlva kerülne rá sor, olyan meg csak nincs ami addig kitart ha jól sejtem?
    Mindenképp kell bele SSD ha már a laptopomban is az dobog fájó lenne visszaülni hdd elé. 16 gb ram alá se mennék. A laptop maradna munkára, pc csak játék, meg ha már combosabb akkor néha 1-2 rendert, compile-t ráeresztek majd biztosan...

    Szóval mit tudnátok ajánlani cpu gpu alaplap táp ház ssd(+hdd tárnak bár ezt késöbb is beletehetem) ram mindenféle belsőség terén?
    Árat azért se írtam mert lehet a következő 3-4 hónapban azért ezek mozognak, illetve az összeg felső határa is változhat, a fő az igények teljesítése, max várok vele pár hónapot még. Gondolom 200 felett van egy ilyen bőven, ha 300ig kijönne az jó pont és akkor lehet októberben nekimegyek, de ha csak drágábban van akkor ez van, max várok a vásárlással kicsit...
    Illetve van e esetleg valamilyen főbb komponens - vga cpu - aminek most jön a frissítése és érdemes megvárni?
    (Esetleg thunderbolt is van benne az még jobb mert bár most egy dellt veszek amiben nincs, 1-2 éven belül egy Thunderbolt Displayt tennék majd mellé...)
    Nem a jelenleg megkapható csúcs dolgokat szeretném belerakni ami túlárazott, hanem ami még normál ár-érték arányban van, ha ilyenből összehozható olyan ami 1440p-t bírja rendesen az szuper lenne, de ha csak csúcskonfig van jelenleg akkor lehet várok vele még fél-1 évet...

    Előre is köszönöm a válaszokra szánt időt, az a baj h én már az elmúlt 4-5 évben egyáltalán nem követem a felhozatalt és fogalmam sincs mi a jó vétel, mi mivel kompatibilis és mi a minimum ezen célok eléréséhez, és attól tartok ha magamnak kéne utánajárnom ezerszer több időt vinne el tőlem mint azoktól akik képbe vannak...

Új hozzászólás Aktív témák