Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laffesz

    csendes tag

    Sziasztok.
    Behalt az otthoni gépemben az alaplap így a szükség rávett, hogy új gépbe ruházzak be. Van pár meglévő cuccom, amit fel szeretnék használni valamint felsorolok pár dolgot amire szükségem lenne és ezekről kérnék véleményt.
    A gép otthoni használatra lesz filmezés, netezés, néha valami játék(nem túl csili-vilik én a régebbiekkel vagyok el:) ) valamint egy kis java, php programozás.

    Amit fel szeretnék használni az előző gépemből:
    - FSP 80+ Raider 550W tápegység edigis link
    - Sapphire HD5550 512MB GDDR5 PCIe videokártya edigis link
    - Western Digital 500GB SATA3 merevlemez edigis link

    Ahogy nézem jó lenne egy alaplap, egy proci, némi ram és egy új ház. Ezekből igyekeztem költséghatékonyan válogatni, nem célom egy bika játékgép de ha lehet akkor legyen tartós.

    - 4GB DDR3 RAM ebből vacillálok kettő közül:
    Geil PC10600 1333MHz 4GB edigis link
    Kingmax 4GB 1600MHz DDR3 edigis link

    - AMD X2 A4 4000 BOX processzor edigis link

    - M-Tech FM12A-BK BLUE led táp nélküli ATX számítógép ház edigis link

    - Alaplap: ? Itt már olyan nagy a választék, hogy nem nagyon van ötletem.

    Szeretném kérni, hogy nézzétek át a fentieket, ha valami nem kompatibilis azt jó lenne kiszűrni eléggé figyelmetlen tudok lenni ilyen téren. :) Valamint, ha van jobb ötlet, akkor arra nyitott vagyok. Jó lenne ha egy alaplapot is tudnátok ajánlani. Szeretném ezt a vásárlást 40-50ezerből megoldani.
    Valamint van még 2* 1GB 800 MHz-es Kingmax DDR2 memóriám, ezek elvileg élettartam garanciásak voltak, van rá esély, hogy egy boltban az új memóriák vásárlásakor ezeket beszámítsák?

    Köszi előre is a segítséget. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák