Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hattrickuser

    tag

    válasz membrandj #41109 üzenetére

    Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

    Az alaplap akkor Gigabyte 970A-UD3 36hó 21374 Ft-re lesz cserélve. Különben mit értetek a tápellátása jobb alatt? Azt látom, hogy itt 8-as tápcsati van 4-es helyett, de ez konkrétan miért jobb nekem (vagyis a processzornak)?
    A táp különben ez volt. Még nem ismeri senki, vagy van valami konkrét gond vele?
    A Corsair CX430-nak kellően hosszúak a kábelei (tápkábel az alaplapi csatlakozóba alsó tápos háznál már okozott ismerősömnél meglepetést)?
    Sharkoon ház meg ez.
    Vga kártyának a 7770-es képességei is számomra megfelelőek, szóval maximum egy 6850-ig mennék el árba.
    Memóriánál anyagilag nem gond, megvehetem most is a 2x4-et, de mint írtam, én semmi különbséget nem érzékeltem a géphasználat közben az előző gépemnél miután megtettem ezt a lépést. Szóval erre miért lenne szükségem?
    ODD meg tényleg nem létszükséglet, inkább megszokás. Ghost-olni szoktam róla, meg van pár újraírhatóm használatba. Olyan elenyésző összeg, hogy kár róla beszélni.

    Azt még hozzáteszem, hogy tuningolni nem szoktam, a tuning nálam ismét nem szempont.

Új hozzászólás Aktív témák