Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milu44

    aktív tag

    válasz nihill #33616 üzenetére

    4GB-os XP? Én ilyenről még nem hallottam. :D
    Te ismersz olyan embert akinek ugyan annyi vagy több a VGA- memóriája a ramjánál?
    Igen le kell vonni a vga memóriáját a ramodból.
    Az integrált megoldások meg eleve vagy megadhatod vagy outómatán levesz a memóriádból magának.
    Akinek van 4GB-os vga-ja annak van minimum 8GB-ramja avagy 64-bites oprendszere.
    A 32 bites windows 4GB memóriát kezel le ebbe beletartozik az általad telepített memória plusz a vga-d memóriája, és mivel előtérbe hozza a vga-t a rendszer így az a memória kerül lefoglalásra a 4GB-os korlátodból és majd utána a telepített ramodból annyi amennyit tud kezelni.
    pl:
    4GB ramod, 1GB vga
    4GB amit a windows kezel mínusz a 1GB vga memóriája eggyenlő 3GB lefoglalható memória így tehát a 4GB telepített memóriádból már csak 3GB-ot tud lefoglalni a rendszer.

    Ha nem olvasol utána és még az általam leírt valós érvek se elegek neked akkor én itt fejeztem be veled az erről folytatott társalgást.(Miután én vettem a fáradságot hogy utána nézzek a dolgoknak ami megsúgom nem 1 percembe telt hanem jóval több időbe mivel több forrásból is szereztem infókat hogy nehogy rossz érvekkel avagy rossz információkkal erőlködjek.)

    Utolsó sorban ne offoljuk teli a topicot és legalább egy picit járj utána a dolgoknak mielőtt írnál róla.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi redmi note 11NFC spesn

Új hozzászólás Aktív témák