Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pohár

    félisten

    válasz aclandiae #22483 üzenetére

    monitorral, vagy anélkül gondoltad?

    altoalto... nincs mit, nagyon szívesen ;)
    hát inkább a monitoros topikban kérdezz rá a monitorra, többet tudnak ott segíteni, majd itt, az biztos :K

    én ha már ilyen alkatrészekből építenék magamnak PC-t, akkor jó minőségű/szellőzésű házba, és brutál jó tápra bíznám a dolgokat, biztos ami biztos :K

    a házat innen néztem, minden más ár (kivéve a procinál ugye) az iPonról van :K

    az iPonnál vállalnak összerakást plusz pénzért, de ugye a ház nem onnan lesz, és kicsit trehányul dolgoznak a srácok... így azt ajánlom, hogy leselkedj neki te, ha még nem csináltad, olvasd el a proci, alaplap, ház kézikönyvét alaposan (persze ha még nem szereltél össze gépet)

    ha jól tudom, az iPonnál csak vagy személyesen Pesten, vagy futáros kiszállítással (2500ft, de ha bármi meghibásodik, ingyen jön-megy a futár) lehet fizetni, neten nem tudsz fizetni :N

    a gép alig fog fogyasztani netezés/filmezés/böngészés közben, itt a Prohardveres teszt (a processzor egy 4,2GHz-re felhúzott i7-2600K)

    [ Szerkesztve ]

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Új hozzászólás Aktív témák