Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karesz501

    senior tag

    Üdv Uraim,

    Megállapodtam és kéne otthonra egy fix gép, amin lehet az aktuális CoD-ot nyomatni, HD videót nézni és persze irodai alkalmazásokat futtatni amenniyben otthonról dolgozunk.

    Egér és billentyűzet kivételével egy komplett gépre lenne szükségem, HD monitorral együtt. Elszaladt felettem az elmúlt 5 év, egy HP workstationt nyúztam ez idő alatt.... :)

    A keret 150-170e magyar forint lenne, jó lenne egyhelyről venni mindent. Az iPon nekem eddig bejött és ha jól látom akkor szerelnek is össze mindent. Ha más ötlet erre nézve van, akkor szívesen veszem azt is.

    Foggalmam sincs, hogy milyen AMD és Intel processzorok, illetve Ati-Nvidia kártyák vannak, viszont fontos lenne, hogy a gép megbízható legyen. Tuning nem különösebben érdekel, nem szempont. A gép ne világítson és nem kell, hogy belelássak, hely pedig van az asztal alatt bőven.

    Kell bele egy DVD író és egy kártyaolvasó, de ezekben mondjuk kiigazodok még magamtól is ;)
    SSD-t momentán nem szeretnék, egy 1Tb -os 7200-es winchester lenne az alap (egyelőre).

    Ennyi gondolatom van per pill, előre is nagyon köszönöm a segítségeteket,
    Üdv.,

    Karesz

    Life is no picnic!

Új hozzászólás Aktív témák