Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • actiongun

    csendes tag

    Üdv mindenki!

    Most tervezek gépet venni,200k-210k között,elsősorban játékra és (tudom hogy elcsépelt szöveg,de hosszú távra,szóval 1-1,5 évig vigyen szépen mindent,különösebb alkatrészcsere nélkül)

    Saját kútfőből ennyit tettem eddig össze (bluechip computer-es árak és gépösszerakó segítségével):

    Alaplap - Asus P8H61 R2.0 (16k) -> olcsó alaplap,megéri-e ezen spórolni?
    Proci - i5-3450 dobozos (46k)
    Memória - Crosair DDR3 2x4GB XMS3 CL9 (10k)
    VGA - Sapphire HD7850 2GB DDR5 OC (60k)
    HDD - WD 500GB 64MB 7200rpm sata3-as (16k)
    ODD - Samsung valami (tökmindegy,nem nagyon használom) (5k)
    Ház - Arctic Cooling Silentium T11 (9k)
    Táp - Thermaltake Hamburg 530W (12k)
    Proc. hűtő - Arctic Cooling Freezer 13 univerzális (8k)

    Monitor - Philips 197E3LSU/00 (24k)
    Billentyűzet - Gigabyte Force K3 (5k)
    Egér - Gigabyte GM-M 6880 V2 lézer/USB-s (4k)

    Ez így caklipakli 215k,még ki is csengethető,nagyon nincs átlépve a keret de 10-20k-val olcsóbban még jobban tetszene.

    Kérdések:

    VGA - mivel játék gép lesz,ezen nem szeretnék spórolni viszont,de hasonló teljesítményű,más kártyát tudnátok-e ajánlani,ami pénztárcabarátabb.

    Gyári proc.hűtővel mennyire működne jól ez a gép (napi 8-10 órát menne) - illetve a fentinél olcsóbb alternatíva pl . - Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev.2 (3k) mennyivel jobb mint a gyári?

    Táp gondolom elég egy ilyen rendszerhez de tudnátok-e olcsóbbat ajánlani,ami esetleg gyengébb,viszont minőségben se sz@r (8-10 körül)?

    Házról vélemény?Nekem tetszik,de nem értek igazán hozzá.

    Végül,húzás,tuning,cibálás,ráolvasás hogy gyorsabban mennyen nincs és nem lesz!!!Minden gyári értékek között mozog.

    Előre is köszönet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák