Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sinick

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy 8 éves gépem (ld. adatlapom), amit leselejteznék. Gép (ház, táp, alaplap, cpu, vga, mem, ssd) és monitor kellene. Elvárás, hogy a mai játékok FullHD-ba jól fussanak. Több monitor, 4K-s felbontás nem kell, viszont 120/144Hz képfrissítés és/vagy G-Sync támogatás lehet jól jönne, ha számít. Igényelt játékok (jelenleg) Fortnite, Call of Duty Warzone, F1 2020, F1 2021, GTA V, meg még pár kisebb.

    Én úgy látom, hogy egy Geforce 1660 Ti kiszolgálna. Erre kellene építeni egy gépet. Van még 3 db 4TB WD Red-em, ezért az alaplapra 6 SATA kell, illetve – bár az az 5W per darab nem számottevő - ezt számoljátok fel a tápra is! A ház valami csavarmentes ventikkel jól ellátott ház legyen (pl. ami adatlapomon van, azzal teljesen meg vagyok elégedve, viszont nem kell már mini, jöhet midi is.)

    Márkahű annyira nem vagyok, de ha lehet, akkor legyen egyféle. Pl. jelenleg ASUS alaphoz, ASUS VGA van. De volt már MSI párosításom is, azzal sem volt gondom, Meg Nvidia-hoz inkább Intel. Vélemény?

    Keret 500-600 ezer monitorral!

    Köszi: sinick

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák