Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Böcce

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szuleimnek szuksege lenne egy gepre az oregedo lenovo laptop kivaltasara. Mivel nagyon ritkan mozgatjak, ezert egy asztali gep is tokeletes lenne nekik.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Kizarolag bongeszes, videok nezese, neha irodai dolgok (egy-ket spreadsheet, word dokumentum), semmi megterhelo.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Semmi sincs.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Mindenre szukseg van (haz, alaplap, proci, memoria, SSD, tap).
    4. Mennyi a kereted rá?
    Lehetoleg minel kevesebb, en elso korben max 150 000 Ft-ot mondanek. (abszolute nem vagyok kepbe a jelenlegi arakkal)
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Van egy regebbi Acer monitorjuk DVI-vel meg VGA-val. Ha szukseges, akkor tudnak szerezni egy monitort, amin sztem HDMI lesz.

    En a legalapabb gepre gondoltam, de siman lehet, hogy egy mini pc is jo lenne nekik.
    Elore is koszi a segitsegetek :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák