Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz Ghost89 #144607 üzenetére

    Szia! Pár észrevétel:
    Javaslom, fusd át ezt a listát a B450/X470-es lapokról. TLDR: MSI Tomahawk v Gaming Plus lesz a Te lapod. (tegnap frissült: LTT alaplapos lista, AM4 B450 lapokat az alsóbb szinteken találod, de a Tomahawk magasan jegyzett ott is). A GB Bios-t sem szokták szeretni B450-nél. Javaslom, várj picit az MSI MAX B450-es lapjaira! Ígéretesnek tűnnek.

    Videokártya: ez az, amivel várnék. Nemsoká' jönnek a custom hűtéses 5700xt-k, nem szívesen ajánlanám a "founder edition" modelleket. Valami kölcsönkártyával v korábbi kártyával kép lesz, aztán vehetsz később valamelyik (preferenciálisan Sapphire) custom hűtéses RX5700XT-ből.

    HDD: Az itt ajánlott EZEX WD Blue 7200RPM-es, szerintem ez az 5400-as EZRZ lesz, ami igazából Green. De EZEX-ből nem látok 2tb-ost, így akár Toshiba P300 2-3TB is lehet befutó.

    Tápegység: 550watt elég lesz, Bitfenix Whisper M; SeaSonic Focus Plus Gold; Corsair RM550x; Corsair TXM550; BeQuiet! Straight Power 11 v Pure Power 11 CM (600watt); esetleg EVGA Supernova G3 (leánykori neve SuperFlower Leadex (II) Gold)

    Procihűtő: szerintem nyugodtan nézz komolyabbat a 2700x-re. CM Hyper 212X; 212 Black edition; Arctic Freezer 34 ESport Edition; Arctic Freezer 34; Alpenföhn Brocken Eco Advanced; Silentium PC Fera3 v Fortis 3; akár Alpenföhn Ben Nevis Advanced (alias ID Cooling SE-214X). Nem rossz a PureRock SLIM, de szerintem ár:érték arányban kevésbé jó. Abban a házban meg aztán nem kell elspórolni a hűtést! (VGA-nál sem!)

    Házból ragaszkodnál ehhez, vagy, mehetne egy szellősebb-levegősebb kuczkó is? :R

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák