Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inuprince

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elég rég újítottam a gépem belső alkatrészeit - most szeretném amennyire lehet felújítani 230.000 forintból.

    Gépházra, merevlemezre, és optikai meghajtóra valamint monitorból és bill+egérből nincs szükségem újra,
    így igazából a belső alkatrészek nagy részét kell csak felújítanom :

    Összeírtam egy listát az Aqua Webáruház oldalát használva (eddig velük többségében pozitív tapasztalataim vannak), de szeretném kikérni a tanácsotokat.
    Esetleg mit változtatnátok ezen az összeállításon, vagy mit javasolnátok ezért az összegért?
    Ha esetleg van olyan is, ami az itt jelölt összegért nem éri meg - (mert pl 10-el kevesebbért van olyan processzor ami majdnem ugyanolyan jó) azt is jelezzétek kérlek - ha kevesebből kijön egy ilyen összeállítás azt se bánom.
    A 230 ezres limitet viszont nem tudom meghaladni.

    TÁPEGYSÉG - FSP 700W Hydro HD700 tápegység 22390 Ft
    ALAPLAP - Gigabyte H370 AORUS GAMING 3 WIFI alaplap 43990 Ft
    PROCESSZOR - Intel Core i5-8400 2.8GHz Socket 1151 dobozos /BX80684I58400/ 65690 Ft
    MEMÓRIA - 16GB 2666MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL16 41790Ft
    VIDEOKÁRTYA - ASUS GeForce GTX 1050 3GB /PH-GTX1050-3G/ 50590 Ft

    A kérdésem még, hogy a mostani tápegységem egy GIGABYTE Superb 460W - amit csak akkor cserélnék le, ha nem lenne elég egy új konfighoz. Egyelőre azzal számoltam, hogy kellene új tápegység - de amennyiben nálam jobban értők szerint elég a mostani, akkor nyilván azzal felszabadul egy 20-as a többi alkatrészre.

    Előre köszönöm mindenkinek a segítségét :))

Új hozzászólás Aktív témák