Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    Sziasztok!

    Kitöltöttem az összefoglalót és alá írtam mik az igényeim,elképzeléseim..
    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Általános felhasználás, játék nem, adattárolás, és filmnézés.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Van egy pár külső merevlemezem,de ez usb-n gondolom megoldható.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Egy gépet szeretnék, és egy vezeték nélküli billentyűzetet.
    4. Mennyi a kereted rá?
    kb 200.000 -250000 ft
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Tv-re lenne kötve HDMI-vel.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Igazából először nas-ra gondoltam de rájöttem az nekem túl bonyolult nics rajta WIN, nem tudnám könnyen használni.
    Amit szeretnék:
    -Jó lenne, ha lenne benne 2 merevlemez,hogy az adatok (semmi extra csak családi fotók, fényképek) biztonságban legyenek.Ehhez jó lenne valami program ami ezt automatikusan intézi.
    -A TV-re kötném HDMI-vel, fontos hogy a 4k-s filmek gond nélkül fussanak.
    -Tervbe van véve, hogy rákötök biztonsági kamerát,és akkor állandóan menne, ezért is gondoltam a NAS-ra, de végül is van olyan ami SD -re rögzít (Xiaomi) és akkor ez nem elsődleges.
    -Nem lenne baj ha halk lenne.
    -A mostani gépen (I5 660@3.33ghz,4gb ram) néha fut a torrent, és párszor újraindulgat, így jó lenne különválasztani, az maradna torrentre ez meg a normál dolgokra.

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák