Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marani

    csendes tag

    Sziasztok!

    1. Mire fogod használni a gépet?
    A fiam szeretne karácsonyra egyet. Most még csak 11 éves, úgyhogy minecraft, sims a kívánság, meg valami horrorjátékokat emleget. Hallottam már a Hello neighboor-t is tőle. Viszont valószínű, hogy tovább fog nőni, komolyabb játékokba is beleérik, a gépet meg több évre venném, szóval később várható, most még ismeretlen igényeket is ki kellene elégíteni. Ezután fog odaérni abba a korba, amikor a haverokkal multi is szeretne majd játszani. Pedzegeti, hogy videókat is készítene, vágna. Meg persze ezen a gépen csinálná az iskolai feladatokat, meg internet, hülye youtube-videók, de ezek úgyis mellékesek.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani:
    Semmivel.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Mindenre.

    4. Mennyi a kereted rá?
    450.000 Ft fölé nem mennék, ha kevesebb, örülök.

    5. Mekkora monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta?
    Acer RG270bmiix van kinézve. Na, erről olvastam olyat is, hogy ehhez AMD videókártya kell, meg olyat is, hogy NVIDIAval is tökéletesen megy. De más monitor is szóba jöhet, ha mást ajánlotok. Mert olyat is olvastam (miért vagyok ennyire érdeklődő... :)), hogy a fullhd kevés, nem lesz kihasználva a videókártya, aztán ott van a képfrissítés is, szóval tanácstalan vagyok.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Fekete ház, világító csilivilik nélkül.

    Összedobtam egy változatot, de bármi cserélhető benne:
    Ház: Modecom Oberon PRO Silent AT-OBERON-PS-10 fekete
    Tápegység: Cooler Master Elite V3 600W MPW-6001-ACEBN1-EU
    Processzor: Intel Core i7-8700 BX80684178700 (lehet, hogy bőven elég lenne az i5-8600 is)
    Alaplap: Asus PRIME B360-PLUS
    Memória: Kingston KVR24N17S8K2/16 2x8GB 2400MHz DDR4
    Videókártya: Asus GTX1070 8GB GDDR5 DUAL-GTB1070-8G
    SSD: Samsung 250GB 860 EVO MZ-76E250B/EU
    Merevlemez: Western Digital 1TB SATA3 64MB WD1003FZEX
    Hűtő: Alpenföhn Ben Nevis Advanced
    Optikai meghajtó: Asus DRW-24D5MT OEM fekete

    Köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák