Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    Sziasztok!

    Máshogy írnám, mint az összefoglaló írja elő, remélem nem lesz belőle probléma.
    Jelenleg egy ilyen gépem van

    MSI B150M MORTAR
    cpu: i5-6600 BOX
    CPU hűtő: Cooler Master Hyper 212 EVO
    RAM: 2x8GB HyperX FURY DDR4 2133MHz KIT HX421C14FBK2/8
    VGA: GIGABYTE GTX 960 4GB GV-N960WF2OC-4GD
    HDD: WD Blue 1TB WD10EZEX
    SSD: HyperX FURY 240GB
    TÁP: FSP Hyper 500W

    Kérdés: Hasonló erősségű gépet szeretnék mint ez, a proci lehet AMD, ha olcsóbbra kijönne. Szóval a kérdésem az volna, hogy egy hasonló gép új alkatrészekből kijönne-e 200e ft-ból? Nem vagyok képben az árakkal mióta ezt vásároltam, viszont jelenleg 200e ft-nál többet nem szeretnék rá költeni.

    Lezárásként még annyi, hogy lehet 8 giga RAM elég (de az sem baj, ha 16), illetve háznak a legolcsóbb megteszi, semmilyen igény nincs afelől. Jelenleg Dota 2-vel játszom, illetve a GTA V-tel nyomtam volna, de szép grafikán ezen a konfigon szakadozott. Egyéb igényem nincs.

    1. Mire fogod használni a gépet? játék - multiplayer
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani? nincs hozzá semmim
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? monitoron kívül mindenre
    4. Mennyi a kereted rá? 200e ft
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont) Asus VW161D 16" LCD monitor Képernyő
    Típus: TN
    Látható képméret: 15,6"
    Képponttávolság: 0.252 x 0.252
    Látószög: 90º / 65º

    Kijelző
    Maximális felbontás: 1366 x 768
    Szín mélység: 16.7M
    Vízszintes frekvencia: 30 ~ 82 kHz
    Függőleges frekvencia: 56 ~ 76 Hz
    Válszidő: 8ms
    Kontraszt arány: 2000:1 (ASCR)
    Fényerő: 250 cd/m²

    Speciális
    Csatlakozók: RGB Analog,15 Pin D-sub
    Rögzíthetőség: VESA szabvány szerint 75 x 75

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? nem

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák