Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz palfitom #134215 üzenetére

    Szeretnék visszacsatolni egy nap használat után:

    A régi gépem egy Asus P8H61 volt egy I5 2300-al és 8 giga Hyperix ram-al.
    A mostani végül egy Gigabyte x470 Aourus ultra gaming lett egy Ryzen 2 2600x-el 16 giga Hyperix Fury (3000 mhz)-val.

    Eredetileg egy Asus Prime x470 pro volt tervben 3200 mhz-es rammal, végül nem volt készleten, várni nem akartam + a Gigabyte laphoz kaptam egy negyven fontos voucher Steam-re.

    A Gigabyte lapjának biosa tök fapados az Asus-hoz képest (családban az összes gépet én raktam össze, mindig Asus lapot vettem a megbízhatóságuk miatt), de működik, jól elhelyezett csatlakozókkal és végre tele vagyok USB 3-as portokkal, így a külső vinyóra és pendrive-ra már 80 mb/s-el másolok, az eddigi 20 helyett.
    Nagyon tetszik a hátlapi csatlakozók színezése, elrendezése is, szóval összességében elégedett vagyok a lappal.

    A Ryzen is teszi a dolgát, de egyelőre a vga a szűk keresztmetszet (GTX 960). Az eddig játszott játékokat kettővel feljebb tudam kapcsolni a gafikai beállításokban és több fps-em lett.
    A ram 3000 mhz-en ketyeg, rendszer stabil, több tesztett is futtatam rajta.

    Viszont a gyári processzorhűtés zavar. Amíg 1850 fordulatig pörög addig nem hallom, de rendszeresen felszalad 1950-re 5 másodpercig és azt már hallom. Nem zavaró, de hallani és mivel jön-megy a hang így idegesít. Veszek egy cpu hűtőt, egy Artic Freezer 33-at néztem ki, abban még nem csalódtam.

    Ugyanitt: eladó a régi lap, proci és ram :)

    [ Szerkesztve ]

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák