Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkorn

    csendes újonc

    Sziasztok :D Segítséget szeretnék kérni, hogy az általam összepakolt gép jó-e, és ha nem, akkor mit kellene cserélni?

    1. Mire fogod használni a gépet? Játék, böngészés, programozás, filmezés, videóvágás (Sony Vegas), képszerkesztés (Photoshop) - tehát gyakorlatilag mindenre, de nincsenek nagy elvárásaim velük kapcsolatban. Amúgy szerkeszteni nem olyan sokat szoktam mostanában, tehát a játék a leglényegesebb szempont.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani? Semmivel, jelenleg laptopom van.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? Komplett gép (monitor és perifériák nélkül).

    4. Mennyi a kereted rá? max. ~240k (ami durván 70k-val több, mint amennyit eredetileg rá akartam szánni, szóval ennél többet már tényleg nem nagyon akarok)

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta? Még nincs monitorom, de amúgy FullHD felbontású lesz, FullHD játékkal, HDMI-vel.

    A gép, amit kinéztem:
    Cooler Master N300 - 12,7k
    FSP 400W HEXA+ tápegység - 12k
    AMD Ryzen 5 1600 - 60k
    Asrock AB350 Pro4 alaplap - 28k
    G.Skill Ripjaws 4 2x4GB DDR4 3200MHz F4-3000C15D-8GRK - 34k (konkrétan ez nincs benne az alaplap támogatási listájában, de nem találtam olyat, ami benne lenne és kapható is ott, ahol venném). Ha normalizálódnak majd az árak, szeretnék még mellédobni +8GB-t, de ezt nem a közeljövőben tervezem.
    MSI GTX1050 Ti Gaming 4G videokártya - 53k
    Kingston 240GB SUV400S37/240G SSD - 25k (az ára miatt választottam - ez az egyik legolcsóbb 240GB-os SSD)
    Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX - 13k

    Végösszeg: 238k

    Min változtassak? BIOS frissítés kellene amúgy? Előre is köszönöm a segítséget :R

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32

Új hozzászólás Aktív témák