Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    Sziasztok a nyáron szeretnék új asztali pc-t venni. A jelenleg terv egy gyengébb középkategóriás gép, amely viszi a mai játékokat de: nem kell 120 FPS. Előre bocsátom, hogy nem vagyok informatikus, googlezni tudok és utána olvasni, így előre is elnézést a hülye kérdésekért
    Egyelőre egy 1440p-s öregecske monitorom van, ehelyett a későbbiekben vennék majd egy újabbat.
    Teljesen új gépet szeretnék. A keretem 300 000 Ft ez mehet mind a PC-re minden másom van (bill egér hangfal stb)
    én [ezt] néztem ki egyelőre.
    Nem vagyok márkahű, de az Nvidia 1060-nak örülnék a leginkább.
    Ugyanakkor több helyen olvastam itt, hogy lehet érdemesebb darabonként megvenni hátha úgy olcsóbb. Így az lenne a kérdésem: szerintetek ez egy jó gép-e abból a szempontból hogy:
    -a mai jákékokat elviszi elvileg fHD-ban, közepes-highon, kb 30-50 FPS környékén. Ez nekem elég, nem vagyok egy grafika mániás (EU4 és CK2 4ever... csa most már lövöldöznék is)
    -ami még fontosabb: az alaplap és a proci mennyire időtálló, pl meg tudom-e azt oldani, hogy ha ezt a konfigot megveszem, akkor mondjuk 3-5 év múlva csak VGA és RAM bővítés kelljen?
    -úgy tudom érdemes 2*4 giga ramot venni 1*8 helyett ez igaz?

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák