Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dugo_

    veterán

    válasz Tom1939 #120168 üzenetére

    Állandóan csak a táp 80-as ventije, meg az Intel hűtő pörög a gépben, az 1050ti nekem is félpasszív. Ezt a kettőt azért hallani, de inkább csak enyhe duruzsolásként. Lehet aludni mellette. Terhelés alatt megjön a hangja, bár akkor meg úgyis füles van rajtam. A procira majd beszerzek valami nagyobb ventis top flow hűtőt a nyárra, meg a VGA alá is kéne két 120-as, hogy ne a saját melegét kavarja, mert itt a tetőtérben egy 15 fokot biztos fog ugrani a hőmérséklet. Egyelőre 60 ill. 75°C körül tetőzik a hőmérséklet.

    Igazából én egyetlen egy játékra használom a gépet és az a CS:GO. 2650x1440-ban játszom, így viszonylag jó egyensúlyban van a rendszer. 100% proci, 80-90% VGA néhol teljes terheléses tüskékkel (1080p-ben nem megy 40-50% fölé). Pályától függően 200-250 körüli fps érték megvan, a fix 300-hoz már i5 kéne. De ugye ez egy CPU intenzív játék, ami szinte semmi grafikus erőforrást nem kér. Normális játékoknál kiegyenlítettebbnek kéne lennie fullHD-ban.

    Plusz még ami eszembe jutott, hogy felesleges 500W ehhez a konfighoz, de még egy későbbi i5, 1060 szint mellé is bőven elég 400W. Azon tudsz fogni pár ezrest.

Új hozzászólás Aktív témák