Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lotuska

    tag

    Sziasztok, unokatestveremnek meghalt a videokartyaja, es a HDD-je is BAD sector-os lett 2 hete, amikor 1 masodperces aramkimaradas tortent, szerencsere az en gepemnek semmi baja. Szerintem a noname tapja a ludas, ezert az cseres.

    Szoval ami meghalt Sapphire HD 5670 512 MB GDDR5 + WD GREEN 500GB 2011-es kiadas.

    Ami kellene tap+VGA(1440x900 felbontashoz)+hard+ ha ez megvan akkor egy quad core proci lehetoleg minnel kevesebb penzbol.

    Ami megvan atx-es haz, ASUS M477T socket AM3, 1x2gb ddr3 1600 mhz (kingmax) + 2x4gb ddr3 1600 mhz (patriot) Athlon II x2 250 azt hiszem.

    Figyelmeztettem, hogy jobban jarna az enyemhez hasonlo Sandy kittel, de h o nem akar annyit gepre kolteni, meg hogy tavaly vette a ram kitjet bla bla...

    Szoval

    Tapot rendelem hetfon okosba bontatlan, de csak proba gari van ra(igazi szarragas): Corsair VX450W Seasonic beles 7500 Ft postaval.

    Ezutan kellene egy VGA, amit kesobb egy quad phenom huzas nelkul kiszolgalhat GTX 750Ti vagy R7 370 2GB.

    Hard valami 500GB vagy 1TB WD.

    Ha ez megvan Phenom 2 X4 965-970.

    Kerdesem, hogy lehetne ezt jobban, okosabban platformvaltas nelkul, nekem is volt Phenom-om, szerintem ezek a VGA-k a max ezekhez?

Új hozzászólás Aktív témák