Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz fogirobi #11428 üzenetére

    Azt írtam, hogy vegyél új házat+ventiket 2-3 ezerből? Nem. Akkor meg miről beszélünk?

    Azt írtam, hogy ha most nincs pénzed házra, akkor 1-2 plusz venti is segítene... És ez biza' nem lenne kidobott pénz, hisz' az új házba is beszerelhetnéd majd őket...

    És én legalább vettem a fáradtságot, s kiderítettem, hogy van a házadban egy venti hátul... Neked erről fogalmad nem volt... Itt sírsz, hogy vajon nem túl forrók-e az alkatrészeid, s közben azt sem tudod, van-e ventilátor a házadban...

    Egyébként meg elég rendesen félreértettél, ember... Egyáltalán nem akartalak "lekezelni"... Ha nem vetted volna észre, segíteni próbáltam/próbáltunk... Ezért írtam Neked többször is (de Te csak hajtogattad a kérdéseidet)... És képzeld, nem fájt, csupán a jóindulat vezérelt... De ha Neked ez jön le, gratulálok... ;)

    Jahhh és még két nem elhanyagolható dolog:

    1. Abszolút rossz helyen vagy (Ez a "Milyen asztali gépet vegyek?" topic, nem pedig a "Segítség, túl meleg van a számítógép-házamban, most mit tegyek?" hozzászólásfolyam.)

    2. Egyfolytában OFF dolgokról írkálsz, legalább azzal tiszteld meg a fórum többi felhasználóját, hogy OFF-ba is rakod a hozzászólásaidat...

    Köszike! ;)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák