Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz klaca1978 #4807 üzenetére

    hat eppen errol van szo, ha nem HDMI kepes az erositod, akkor 5.1-nel (6.1) nem fog tobbet kihozni
    Az meg ugye max Dolby Digital es DTS
    Viszont nem varhatod el, hogy $50 boxtol, hogy legyen benne egy komplett DSP es egy 7-11 csatornas dekoder :) ilyen sajna nem letezik
    Mindenkepp az erosito fogja ezt csinalni
    Az mar mas kerdes, hogy a box tud-e tenyleg passthrough modot, hogy akar DTS-EX vagy Dolby Atmost is tudjon dekoldolni az erositod
    Most jon nekem egy X96 Air, allitolag (a videokbol nezve) tudja, hat majd kiderul
    Eddig nekem egy box sem volt kepes erre, hogy akar 7.1-et kihozzak belole, de ehhez elengedhetetlen a HDMI kepes erosito, optikan (koaxon) ez nem fog mukodni

    szerk.: kozben utaneztem az erositodnek

    Mindene megvan, ami kell, ott a 4es HDMI bemenet, oda dugod a boxodat
    es van rajta HDMI ARC, oda meg a TV-det
    az optikai kabeleket feledd el innentol
    Termeszetesen megfelelo musorforras kell hozza, de gondolom ez evidens
    ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

  • kenand

    addikt

    válasz klaca1978 #4807 üzenetére

    Valamit nem jól csinálsz. SPDIF-en nem fog menni HD ahogy írod, arra nem alkalmas, HDMI-n kell vinni a hangot az erősítőbe a lajátszóból, nem kell ARC minek (az csak akkor kellne, a TV látszójával küldenéd a hangot vissza az erősítőbe), a Filmet nem a TV-vel hanem a boxal kell lejátszni. Minden box tudja Kodival passthrough-ot bekapcsolva. Bármelyik amlogic 905x, 912, 905x2-es boxot bevállhatod.

    UI

    Az említett Tanix jó, SPDIF nincs rajta, de mivel a HDMI-s az erősítőd és HD hangokat akarsz nem is kell neked

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák