Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz bluyoo #34764 üzenetére

    Mert valódi 4 magos procit szeretnék, és az intel nagyon drága jelenleg nekem :(
    Úgy tájékozódtam, hogy mai játékokra a Phenom 965BE ár/érték arányban tökéletes egy Gigabyte HD685OC mellé. Én nem rendelelek, meg képszerkesztek....
    Hosszú távra tervezek, de nem tervezek a jövő játékaihoz. Ez kicsit ellentmond, de azért remélem érthető :)
    A giga lapot rég kilőttem, az ASUS M5A97 vs. ASUS M5A97 Pro-ról megy most a "vita". E kettő között már "csak" 2714 Ft van.
    Én alapból pár hete - amikor még fogalmam sem volt az alaplapokról - akkor azt hittem, hogy 15-20.000 között kapok vmi tökéletes lapot, mert anno a mostani lapomat is annyiért vettem. De akkor még tuningról hallani sem akartam, mondván nem nyaggatom én a gépem, csak biztonságosan menjen... Azóta azért picit "fejlődtem" és már tudom, hogy baromság volt 4 éve E8500-at venni, ha végig totálisan alapon ment és semennyit sem húztam rajta. Ma már azon a - még mindig kezdő - szinten vagyok, hogy egy kis húzás bizonyos prociknak nem árt egyáltalán ( pláne, hogy már vettem Coolermaster TX3 hűtőt is ), de azért szétnyüstölni, meg határokat próbálgatni sem szeretnék még :) Ez egy folyamat, jelenleg itt tartok :B
    Visszatérve az alaplapvásárlásra: Ugyan nem szeretnék nagyon olyan alaplapra költeni, amit nem használok ki, DE ennél sokkal jobban gyűlölném azt, ha vmi gebasz történne azért, mert nem a minőségibb technológiát vettem +3000Ft-ért. ( pl elrontott tuning, túlmelegedés, villámcsapás, áramszünet, ufótámadás...)
    Nem vagyok eleresztve, de az, hogy most simát veszek vagy Prót, tényleg majdnem mind1 már anyagilag ( bár ha azt vesszük, hogy reméltem, hogy max 20k-ért tökéletes alaplapom lesz, akkor ez már +5610FT, ami azért már nem elenyésző ). Egész egyszerűen olyan az alapfelfogásom, hogy minőségit szeretnék, de feleslegesen nem akarok pénzt költeni. És ez valószínűleg azzal sem változna, ha megnyerném a lottó 5öst és 6ost együtt :P
    Ezen felül annak ellenére, hogy rettenetesen peches vagyok mindenben ami árammal működik, nálam mindig történik vmi amire sokszor csak tátják a szájukat és vakarják a fejüket itt PH-n az okosok ;) már érdeklődő vagyok a technika iránt és szeretném tudni pontosan, hogy mit veszek, mi mire jó... érdekelnek a kütyük, na ;] !
    Többek között ezért is kezdek ilyen rettenetesen irritáló, sokat kérdező fórumozó lenni Ezért utólag és előre is szíves elnézéseteket kérem és köszönöm az eddigi türelmeteket :R
    Azt hittem ráérek a jövő hét elejéig, de közben rájöttem, hogy szerintem nem akarom megvárni a görög szavazást. Ugyhogy ma este le fogom adni a rendelést. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák