Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz p_adam #3032 üzenetére

    :W
    csak az a baj a linkelt szöveggel, hogy ő nem kezdő és nem is általános dolgokról beszél...
    Itt meg azért volt a vita, hogy rengeteg dologra használható, sok példa van rá, és hogy kezdők fogják venni bridge helyett és hogy mennyire jó döntés ez a Canoon-tól, sőt még az MFT-t is kiüti....
    Ezt hol írja? Lehet, hogy rossz az angol tudásom, vagy nem is angolul van hanem Canon-ul?
    Mert én ezt olvasom és ezt másnak értelmezem:
    - "800/11 is surely a big compromise"
    - "etc but it isn't hopeless."
    - "Looks good indeed, in the right hands and for suitable subject/locations."
    (Lefordítsam vagy érted, hogy miről is szól? Mert szerintem erről: néhány alkalommal, speciális esetben tapasztalt fotósok tudják használni. Ha szerinted nem, akkor kérlek írd már le magyarul, hogy te mit olvastál ki a szövegből!)
    Valójában ezzel a Copy-Paste dologgal pont az ellentábort igazolod.....

    Ráadásul nem tudod elengedni....
    Egyébként te fogsz venni ezek közül az objektívek közül vagy az R5-t meg fogod venni? Melyiket? Mire fogod használni? Ha nem miért nem engeded el a témát???? Ha igen akkor meg azért engedhetnéd el és majd első kézből mondhatnád, hogy milyen jó és hozhatnád a példákat, a sok oldalúságra. használhatóságra és a kezdők szeretetére.....

    Az meg hogy hibázik a Sony előfordul. Az a kérdés, hogy kezelik... A Sony-nál több dologban volt már visszahívás, vagy ingyenes csere, szerviz. De még a peak designe-nek és a Zeiss-nek is becsúszott. Cserélik, javítják ez így helyes. Ennek ellenére mind a három gyártótól vásárolok és vásárolnék továbbra is.
    Azt tudod, hogy milyen arányban voltak hibás kártyák? Összesen világszinten mennyi volt?
    Ugyan ez a kérdésem a vázzal is? Ez engem jobban érdekel, mint hogy megtörténik....
    Ez egy fontos tény a hiba súlyosságának megítélésében....

    Ez most már kezd fájni nekem...... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák