Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz hibavissza #2991 üzenetére

    "Az a 800 mm rengeteg dologra használható és egész új távlatokat nyit sok amatőrnek. Egy bridge gép után mindenképp dimenzióváltás."
    Ezt nem először olvasom az elmúlt pár napban...
    Aki ilyet ír az szerintem rendes nagyátfogású Bridge gépet se használt. Minden normális superzoom gépben van valamilyen célzást, célontartást könnyítő megoldás.
    Ha tényleg az amatőrök vagy kezdők fogják venni akkor óriási csalódás lesz nekik...
    Ugyanis szerintem fix nagytelével tényleg csak az előre beállított célpontot lehet kezdőként fotózni..

    Kérlek sorold már fel mi az a rengeteg vagy valaki sorolja már fel.
    Eddig szóbajött:
    1. Paparadzi: ez oké, hihető
    2.tájkép : kétlem hogy amikor számít a méret és tömeg akkor pont egy ilyen objektív kerül a csomagba.
    3. Madarászat: sok szerencsét hozzá mert ezt tényleg csak egy kezdővel lehet elhitetni, hogy ez a jó választás. Erre zoom sokkol jobb, hogy megtaláld és követni is tud a célt....
    4. Repülő nap : pont olyan mint a 3. Pont.

    Tehát hol az a rengeteg dolog? Egyáltalán van itt olyan akinek az erintett tartományban rengeteg fotója van? Azt kérem ossza már meg, mi a képek blendenyílásának statisztikai eloszlása és azt is legyen kedves megosztani milyen témákat ábrázolnak a képi.

    Még azt elfogadom hogy egy két alkalommal jól jön, de, hogy szükség szerű legyen a valódi használathoz és rengeteg dologra használható legyen ez számomra hihetetlen, de meggyőzhető vagyok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák