Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khelben

    nagyúr

    válasz chicken #5217 üzenetére

    én a 166-os alfával voltam így, véletlenül se cseréltem volna el a focusomra, mert egyszerűen nem fértem el benne. némely autónál olyan hülyén bírtak műszerfalat meg középkonzolt tervezni, hogy hiába kétszer akkora, egyszerűen nekem kényelmetlen (jó, nem S-es méret vagyok)
    most meg a mondeonak már nem nagyon van versenytársa méretben. szóval én elhiszem valamennyire a kollégának, hogy nem cserélne lexusra, ha tényleg nem fér el benne. nincs annál rosszabb, mint kényelmetlen autóban "lakni".

    (ennyi mondeos van itt? :o)))

  • theniel

    aktív tag

    válasz chicken #5217 üzenetére

    Az én fateromnak régi mondeoja van 2-vel ezelőtti 2000 -es évjárat. Az még tágas elöl. Az utána következő típusokat már micky egereknek tervezték. Bumm egy bazinagy középkonzol és egy nornál méretű ember már kényelmetlenül érzi magát, mint egy kalodában. A toyotánál nagyon fellelhető ez az értelmetlen helypazarlás. És nagy meglepetésemre a Lexus GS 300 as is ennek a tervezési hibának az áldozata.
    Ezek az adatok egyébként a frissebb kocskra vonatkoznak, ahogy nézi az ember.
    Engem személy szerint kb 4 éve ért a megtiszteltetés, hogy beszalgoltam egy lexus LS-be és megcsapott az a nagyon tömény ragasztó, vagy műanyag szag, mint ami a hondámban is uralkodó volt. Meg is lepődtem tisztára ugyanaz a szag volt. Azóta persze lehet, hogy már odafigyelnek jobban, főként az luxus kategóriában, hogy milyen anyagokat alkalmaznak. Az is lehet, hogy pont az autógyárak hozták nyilvánosságra, hogy ezzel is ösztönözzék a vevőt: gyerünk cseréld le a kocsidat, mert ez már nem mérgez.......

Új hozzászólás Aktív témák