Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv61us

    őstag

    válasz a_tesz #3634 üzenetére

    ertem ezt nem lattam
    hat ezt nem ertem, szerintem gyanusabb nem megelozni
    itt legalabbis az lenne
    bar nem szoktak 20-al menni az is igaz
    ha mennek akkor menek
    vagy allnak
    mondjuk szinte minden iskolanal es Isten irgalmazzon neked, ha a kijelolt idoben 20 merfold helyett 22-vel megy

    "maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

  • Bubu79

    addikt

    válasz a_tesz #3634 üzenetére

    Tanuló koromban történt egy eset...

    A közeli város szélre tartottunk az oktató autóval, mivel itt kÍvánta az oktatóm tesztelni a vasúti átjárós szabály ismeretét nálam ( a városba vezető, főútról lekanyaradó utat az ipartelepen keresztezi néhány sín - lámpás, sorompó nélküli átjáró )

    A teszt célja ugye az lett volna, hogy időben lassítok-e a megengedett 30-as tempóra ( már városon belülinek számít a hely ), ámde nem sikerült megnézni, mivel hosszú kocsisorba botlottunk, ami nem ment még 25-tel sem. Egy darabig csak a nyakunkat nyújtogattuk, majd az egyik kanyar felfedte a tötymörgés okát - egy bütyköstaxi vezette a sort, villogva. Még egy kis szemlélődés után kiszúrtuk, hogy mégegy bütyköstaxi halad a másik előtt, közöttük pedig egy rendesen púposra tömött platós merci kisbusz haladt - a helyi metálbiznisz kft egy verdája - megrakva minden jóval.

    Ez volt az egyetlen eset, amikor teljesen indokoltnak láttam tötymörögni rendőrautót ( mivel a rakomány finoman szólva is billegálisnak tűnt :U ), hiszen használta megkülönböztető jelzését, tehát hiába ment lassan, kielőzni nem volt szabad.

    Az valóban egy utálatos dolog, amikor a főútvonalon 50-60-nal "száguldanak", csak hogy megnézzék meg merik-e előzni őket

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák