Keresés

Hirdetés

  • Ezért működik ma csak Snapdragon X-en az Auto SR

    ph A Microsoft megoldása valóban AI felskálzást kínáló megoldás, így nagyon nehezen fut úgy GPU-n, hogy közben a hardver mást is számol.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Lauda #24166 üzenetére

    Tiszta sor, elsőre is értettem, hogy az ~5km/h-s különbséggel előzés zavar... Ha tudna többet menni, valszeg menne, de ugye vagy tilt a gép vagy a tachográf behúzná a gyorshajtást x másodperc után. (Vagy meg van bugázva, és +5-tel simán mehet folyamatosan)

    Általában m7-n találkozom ilyennel, de az előzés ott sem tart sokáig, nagyon ritka, hogy km-g elhúzzák. És mivel az ő helyükben én is ezt tenném, így elnéző vagyok... (mivel nem csak én vagyok az utakon :U )
    Nem olyan jó móka több száz/ezer km-et lassabban levezetni, mint tehetnéd... Szóval én továbbra is táblával oldanám meg ott, ahol ez jellemző gond (rendszeresen nagy a forgalom, emelkedő, stb-stb)

    Ilyen alapon a személyautósokat is lehetne kollektíven "büntetni" egy-két hülye miatt... :N

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák