Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Agostino #17937 üzenetére

    Jah, hogy már kaptál (ill. a tulaj, ha jól értem az előző hozzászólást) levélkét. Akkor abban le kell legyen írva, hogyan tudsz a rablóknak adakozni (esetleg, hol, és mikor jelenjen meg a tulaj - vagy a sofőr), ill. kell legyen benne egy előadó, vagy valamilyen rendőrségi személy aláírása, őt (esetleg a beosztottjait) lehet zaklatni a kérdéseiddel (pl. hogy lehetséges-e, ill. milyen feltételekkel részletfizetés - általában igen, főleg, ha minél előbb megkeresed az illetőt). Ha végül személyesen mennél be, akkor a tulajtól nem árthat egy nyilatkozat, melyben leírja, hogy te vezetted az adott időpontban az autót. Semmi különös, csak időpontmegjelölés, a tulaj, és a te adataid szerepeljenek rajta (kb. név, cím, anyja neve szinten), de erről is megkérdezheted az előadót.
    Ha nincs olyasmi a levélben, hogy nevezze meg a tulaj a sofőrt, akkor már változtattak a folyamaton, tényleg nem érdekli már őket semmi, csak fizess...

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

  • Skót

    aktív tag

    válasz Agostino #17937 üzenetére

    Hehe:) Dejó neked, hogy csak kétszer:D

    Engem a jogsi megszerzése utáni fél évben 3x meg volt azonkívül egy este (úgy 3/4 éves jogsival), hogy 2x megállítottak, most lett a jogsim lassan 1,5 éves...
    Egyszer se szabálytalanság miatt csak úgy, hogy hopp nézzük meg a papírokat, bár sajnos egyszer találtak hiányosságot, de pótoltam, mostmár minden knappol.
    Hiába no szeretik kiszedni a ladákat a sorból.
    Pedig se tuning se feltűnési viszketegség, csak anyagi lehetőségeimhez mérten szépen rendbetett kocsi jórészt széria cuccokkal.

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Új hozzászólás Aktív témák