Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    A hétvégén tisztába kerültem azzal a fogalommal, hogy mit is jelent igazán a "vasárnapi sofőr" fogalom, pedig csak ~400km-t autóztam.

    - az irányjelzés elhagyása népbetegség
    - sebességkorlátokat csak fölösleges ajánlásnak tekintette: ~végtelen jármű
    - zavarás és akadályozás tiltását figyelmen kívül hagyta (lassú, béna, figyelmetlen ketszi): ~végtelen jármű
    - a gázpedált egész addig nem találta, amíg el nem akartam menni mellette, utána megtáltosodott (nyilván a lehető legveszélyesebb helyzetbe sodorva engem): legalább 3 jármű
    - BMW X5 autópálya belsőben 120-szal(!) krúzolva, és nem hajlandó lehúzódni: 1 jármű
    - útra felfestett fehér vonalak (lásd: sáv) figyelembe nem vétele két oda-vissza kacsázás között: ~10 jármű amit számoltam, ebből 2 távolsági busz (!!) az M3-ason (2-3 alkalommal is simán félig lementek a leállósávba indokolatlanul) és egy kamion (hasonlóan)
    Kedvenc: 21-es út, kétsávos körforgalom, megállok én is és a mellettem jövő is, mert körforgóban jön egy Fiatos balról. Fiat megáll (körforgalomban!) és integet hogy menjünk, menjünk. Mellettem lévő hülye el is indult (...), én meg kézzel-lábbal-fénnyel-hanggal jelzem hogy qva gyorsan haladjon onnan tovább, láttam a fején hogy kb. megsértődött és nem érti...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák