Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz nicu71 #906 üzenetére

    Bugos sajnos a rendszer, egy csomó glitch, akadás, butaság. Az se állapot évente kétszer tiszta telepítéssel szórakozzon az ember. (most én csak frissítettem Windows Update-tel)

    Kezdjük ott, ez már 4. Service Pack! Az XP és a Win7, de még a Vista is 1-2 Service Pack után stabil és normális volt a maga idejében. Win10 még évek után is ott tart alapvető dolgok bénák és nincs átgondolva a rendszer egésze mit is akarnak.

    A csempéket még leszarnám, csak 2-3 élő van nálam kirakva. A Fluent Design jöjjön majd Redstone4-ben még jobban, mert az egyszínű ronda UWP appokkal kell valamit kezdeni ne legyen depis tőlük az ember. Csak hiába lesz szép a Mail app, ha szinkron bugok és hiányzó funkciók...

    A My People a tálcán számomra elég feleslegesnek tűnik, főleg úgy csak email és Skype támogatja. Biztos nem fogják a Facebook Messengert, Vibert, Instagramot, Twittert integrálni mert azok a cégek azt akarják a saját appot használjuk. A Windows Phone 7-8 People Hub is így járt sajnos annak idején, pedig baromi kényelmes volt kitűzted XY kontaktot és egy helyen láttál minden infot.
    Start menübe elég lenne kitűzni az embereket, most a tálcára is lehet eléggé overkill. Azért kipróbáltam, hát nem egy kis vacak 10x10 centis felugró ablakban fogok emaileket írni...

    Érdekesség a Windows Defenderben az új Protected Folder funkció alapból kikapcsolva, még nem bízik benne a Microsoft? Átlaguser magától nem fogja megtalálni hol kell bekapcsolni és mire jó. Pedig nyáron az volt a reklám ez majd véd a ransomware hullámtól.

    Amiért kifejezetten anyázok most, egy fotókkal teli mappám ezeréve úgy van beállítva intézőben, hogy extra nagy ikonok és fájlnevek elrejtve. Szépen lehetett intézőben is a képeket böngészni letisztult módon. Erre ma vettem észre egyszerűen kivették a fájlnevek rejtése funkciót a jobb klikk nézet menüből. A Photos appban böngészni rémes még mindig.

Új hozzászólás Aktív témák