Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz netpeti98 #782 üzenetére

    Offba teszem én is: hiába frissül havonta az UWP Onenote használom is, ha lassabban nyílik meg mint a win32 változat és tálcára teszem és szépen meghal magától, ha várni kell egy jobb klikk menüre és újból el kell indítanom hogy az UWP keretrendszer összeszedje magát. Meg ami mindkét verzióban hibás: speciel nem értem hogy nem veszik észre maguktól egy jelszavazott jegyzet megnyitásakor nem villog magától a kurzor a jelszómezőben, hanem még neked külön belekattintani hogy írni tudj. Ezt az Edge címsora is gyakran eljátsza. Mytube-ot régen Nokia Lumián használtam (soha többet MS telefon), de számítógépen nekem nagyon nem vált be, körülményes volt nagyon látszik érintős készülékekre való, nem egér+bill parancsok amit évek alatt megszokott az ember böngészőben. MS mindent akart, de nem hallottam róla a win tabletek, telefonok meghódították volna a világot: jack of all trades, master of none
    Én örülnék ha az UWP alkalmazkodna, normál számítógép? Akkor nincs szükség óriási sorközre, óriási gombokra az UI-n. És MS appokon belül is három féle elcseszett design, kezét eltörném aki kitalálta hogy egyszer bal alsó fogaskerék jobb oldali menüsávot nyit, másikban felül 3 pötty a menü. Edgbe-ben milyen baromság a beállítások csak egy oldalpanel külön lap helyett és még azon belül is szintekre eldugva? Időjárásban meg külön lap a beállítások pedig kb. csak annyi opció van Celsius vagy Fahrenheit. Fénykép appnál az UI ne lógjon rá a képre? Egyszerűen idióták. Uff :D

Új hozzászólás Aktív témák