Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madmike

    őstag

    Sziasztok!

    Vettem ma egy E-PL5 dupla kitet. Sony A200-ról váltottam, egyelőre tetszik a dolog. Lenne néhány megválaszolásra váró kérdésem.

    A Sonyn használtam több M42-es objektívet is, de ott nem volt végtelen. Nézegettem Ebayen az M42-M4/3 átalakítókat és mindegyik leírásában az szerepel, hogy van végtelen. Valóban így van? Adapterből melyik márkát érdemes megvenni? MD bajonettes objektíveket is tervezek venni, azok is normálisan használhatóak?

    A géphez járt egy Olympus street case M. Hát ez elég kicsi. Váz a két objektívvel és a vaku pont belefér. Én pedig legalább egy asztali tripodot, potakksit,lenspent, 1-2db 50mm környéki M42-es objektívet magamnál szeretnék tartani.
    Ti milyen táskát használtok? Manfrotto Bella V-tel szemezgetek, főleg, hogy akciós a 220V-nál, de élőben nincs lehetőségem megnézni. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban? Nem túl nagy egy MILC-hez?

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

  • madmike

    őstag

    Sziasztok!
    Olympus E-PL5-höz használ valaki utángyártott akkumulátort?
    Nekem van valami nevenincs, ami fél év alatt felpuposodott.
    Melyik márka ajánlható? Aliexpressen kismillió van; Batmax, Ringteam, Durapro stb...

    "Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Új hozzászólás Aktív témák