Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz asdf_ #95941 üzenetére

    E-M5-höz is van utángyártott markolat 10k-ért, és szerintem a 10-esekhez is, bár tény, hogy amikor a 10km3-nál írták, hogy ehhez nem lehet markolatot venni, akkor elengedtem képzeletben az egész szériát, pedig korábban tök jól elvoltam az első és második iterációjával is. Középhaladó szinten kb. mindenre elég volt a széria amíg el nem kezdték butítani, ha nem kellet az a pár extra, amivel az M5 többet tud.

    lugosi: jogos. "Sultano", valamiért számomra így volt értelme. :)

    MrChris: a Pana-Leica egyre nyobb csalódás a számomra. Már ott tartunk, hogy nem csak az Oly Pro lencséi jobbak náluk, hanem már a sima széria is, és akkor még nem is beszéltünk a több típusnál is jelentkező minőségi hibákról. :C Pedig a Pana tud bitang üvegeket csinálni, ha nem a Leica logóra költi el a fejlesztési büdzsét.. :F
    A 12-35 és 35-100 még mindig etalonnak számít, amiknek egyenértékű -a tesztek szerint pedig még kicsit jobb is- a képminősége, mint az Oly Pro 12-40 és 40-150 párosnak, pedig azok sem gyenge darabok.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák