Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz Mercutio_ #38902 üzenetére

    Szerintem sem lehet gond, két okból:
    - a Panasonic által vállaltak felette állnak a magyar Panasonic szervíz érdekeinek.
    - a magyar Pana szervíz amúgy az általa elvégzett, EU garis javításokat el tudja számolni az anyacéggel, tehát nem szívességből kell megcsinálniuk.

    Persze ők anyagilag érdekeltek a magyar eladásokban, ezért nyilván nyomják a süketelést, hogy EU gari ide nem jó...

    pollai: :R ezt a postázós dolgot viszont szerintem megjátszom.

  • MLaca

    őstag

    válasz Mercutio_ #38902 üzenetére

    a szomszédom nővérének a barátjának az apjának a húga azt hallotta egy vidéken élő rokonuk barátjának a szomszédjától.. azért nem kell mindig mindent elhinni (fogyvédes történeteket) és egyrészt érdemesebb inkább udvariasan beszélgetni személyesen az ügyintézőkkel, sokkal jobb eredményeket lehet elérni. másrészt meg érdemes nem 10 forintért a legyet röptében meglökni és később meg jajgatni, hogy hopp, nincs gari a gépemre, hanem itthon beszerezni, ami kell. igen drágább, igen, magas az áfánk. de ha senki nem támogatja a hazai kereskedelmet, akkor majd nem lesz mit támogatni és majd minket sem fog senki támogatni. lehet én vagyok a hülye, de inkább megveszek valamit itthon valamivel drágábban, cserébe nyugodtan alszom, ha beüt a krach, nem kell külföldre postázgatnom semmit, nem kell hadakoznom a szervizzel és nem kell a fogyvédelemhez járkálnom, hogy utána esetleg jól pofára is essek. nem mindig az olcsóbb beszerzés a kedvezőbb. aki meg nepperkedik, az nyelje le a békát, ha valami elromlik és besz@pja - keresett eleget a zsugán, nem? :Đ

    [ Szerkesztve ]

    http://mlzphoto.hu/

Új hozzászólás Aktív témák