Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Mr.Csizmás #19621 üzenetére

    A G3-ban tiszta időnél egy fényesebb csillagot simán látni az lcd-n (evf-en, mindegy), bökök egyet ott az lcd-n, belenagyít és addig tekerem a fókuszgyűrűt, míg éles nem lesz. Egyszerű a dolog pontszerű fényforrásnál, ha közel vagy a jóhoz, de még CA-zik, akkor életlen lesz. Tekered, lilás a csillag, továbbtekered, zöldes, a kettő között tuti.

  • fattyu

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #19621 üzenetére

    mondom top apsc dslr.

    fogás kezdésnek... lehet jönni azzal is hogy pl5re majd kapsz nagyobb bütyköt de az akkor is csak bütyök...
    Ezen is van bütyök meg bőven nagyobb is mégse egy álom fogni használni...

    igen nekem nagy kezem van.

    amugy a térítéssel van bajom. vazzeg én se fikázom se a kis szenzorokat, se a digitált attól hogy van FF vázam meg mert mostanság főleg analógozok.
    Használjon mindenki amit akar, meg persze nyilván mindenki találja meg az örömet abban ami meg tudott/akart engedni magának, de amikor megmagyarázzuk hogy az én opel corsám simán van olyan jó mint a szomszéd amg mergája akkor valahol mindig a savanyú a szőlő jut eszembe.

    hozok egy példát. van egy yashicamat 124gm szeretem kattogok vele jópofa. meg ugye van a rolleiflex 2.8g. Kicsit más liga kicsit oltári drága és mi a valós különbség? 2/3ad stop az üvegben és jobb az obi.

    ér ez 10szeres árat? lehet eldnteni igen vagy nem, de nem kezdem el propagálni hogy felesleges meg elhanyagolható amivel jobb, és lebeszélni sem fogok senkit.

    Egy szint felett a fotózás is olyan mint a hifi, exponenciálisan növekvő költség egyre kissebb javulásért. lásd a kitobi vs drága fix.

    El kell fogadni ha valakinak feljebb vannak az elvárásai, fájdalomküszöbe, nem pedig nyomni a sódert hogy felesleges nem is jobb igazán, úgyse használod ki.

    befe :W jeztem.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák