Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz nord_ #15766 üzenetére

    nem akarok kötekedni a fuji obijaival kapcsolatban, az első gyártó, aki kapásból 3 értelmes fixet rakott le az asztalra. sőt, tovább megyek: egyetlen hülye obit sem csináltak vagy terveznek. de pont a 27/2,8 tűnik a low-cost belépő cumónak, gondolom egy olcsóbb vázhoz, míg pont a pana 20/1,7 egy nagyon erős versenyző.

    ami az e-m5-öt, meg az ezotériát :DDD illeti: fontos dolog a szerethetőség, hiszen hobbi az egész. én pont azért adom most el a cumót, mert nem szeretem, akkor meg minek. de azért az ios kontra android hasonlat nagyon-nagyon sántít. az e-m5 a kiforrott a két váz közül, érett, bugmentes. a fuji meg minden erénye mellett is egy bughalmaz. szóval erősen kétarcú, mert működésében pont, hogy az androidra hasonlít, viszont gyönyörű és szerethető.

    hozzáteszem, az olympus e-1 bitang mód szerethető volt (nekem: van :DDD), és ha valami, akkor az e-m5 pont azokat a húrokat pengeti.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • arn

    félisten

    válasz nord_ #15766 üzenetére

    sok a ha - az em5 pedig megint egy sarkos pelda az mft piacrol. vminek a csucsa, ennek megfeleloen tularazott. ha pedig a gh szeriat nezed, akkor arban messze vagyunk a fujitol. es a gh szeria sem a jo ar/ertek aranyrol hires. ezt a szerepet a pl, vagy a g szerianak szanjak, amire a fujinal jelenleg nincs pelda. ha viszont lesz, varhatolag azt is a legdragabb (tularazott) mft vazakhoz lovik arszintben.

    atfedesek mindenutt vannak, de ez nem az "atlag". fujinal meg nem tudjuk, hogy a jovoben mi lesz, de jelenleg az, ami most kaphato. szerintem eleg fura barmilyen szempontbol is atlagos vaznak es obinak beallitani egy em5 + pana25 1.4 kombot mft teren. ezek ar/ertek aranyban le vannak maradva, es csak azok veszik akiknel inkabb csak a meret szamit, mint kompromisszum, az ar kevesbe.

    beszelhetunk konkret tipusokrol, de ha a ket formatum egeszet tekintjuk, akkor mas az ar, mas a celcsoport (az ar alapjan).

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák