Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Parci #11702 üzenetére

    Kissé arn kartács véleményét osztom..persze ilyen szempontból valószínű a nikony a nyerő, mert nekem (mint ahogyan neked is) a fogás elsőrendű szempont. Ebből a szempontból mft fronton a G3-at csak a GH-k (ill régebbi G-k) előzik meg, nekem az összes többi váz egy kézidegen negyedtégla (beleértve akár a csodás építési minőségű pen3-at is). Most hogy újra GH-t használok érzem hogy tudok vele normálisan dolgozni, szinte minden a helyén van, és furcsamód séta közben sem zavar hogy kézben van, nem remegek, hogy elejtem.
    A G3 egy erős kompromisszum, nekem videóban volt óriási csalódás, de itt sokan kizárólag fényképre használják, ahol igen jól teljesít. Nikonyban 3100-at fogtam, de el kell ismerjem a vázmélység és bumfordiság miatt mérföldekkel jobb fogása van mint a G3-nak, ezért is írtam hogy ezen szempont figyelembe vételével akár igazat is adnék neked...a formavilágban nem egyezünk, bár a G3 nem egy OMD de szerintem teljesen rendben van, a gripje pedig igen ésszerűen lett kialakítva...de ízlések és pofonok... :)

Új hozzászólás Aktív témák