Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz schawo #10452 üzenetére

    egy natgeo elofizut meg en is el tudok intezni :) engem az az amerikai ar +3%os lehetoseg erdekelne... ha mar ahhoz hasonlitod. nemtom, hogy ott hogyan es hol fizetnek afat, de annyiert kapod meg, amennyi a webshopos ar, rendeltem mar parszor.

    Mr.Csizmás: 1099 euro lesz a nyitoar.

    Tulku: ne a magyar arakbol induljatok ki - az usaban annyi az induloara, mint a ep3e volt, pontosan a d5100 d7000 vagy 600d 60d koze van belove, es kb ketharmada az ara, mint a sony nex7nek. kifejezetten jol arazott vaz (ott). az eus induloarakat nem neztem, mert azt nem talaltam meg igy egy tablaban. nalunk meg ugy szamolnak, hogy egyik evben lehet 290es arfolyamon a masikon meg 350es euroarfolyamon araztak be a cuccokat. az olympus mostani arfolyama alapjan, siman olyan 327es arfolyamon szamoltak. belekalkulaljak, hogyha egyik hetrol masikra 10%ot bukik a forint, akkor is tudjak ezen az aron adni.

    nagy elteres van a sony es az olympus usa es eus arazasa kozott. sonybol hasonlo aron van vmi, az olympus cuccok meg sokkal dragabbak.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák