Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Szabi® #616 üzenetére

    "már akkor le vagytok húzva amikor még csak a gamestar vga mantráit olvassátok,,megveszel egy 1080-at és a legjobb esetben 2 évig élvezed"

    Alapvetően totálisan másról beszéltünk, játékokról/fejlesztőkről/kiadókról volt szó, de legyen.
    Nem veszek túlárazott, éppen slágerterméket kb. semmiben, úgyhogy rám ez pont nem hat. Ahogy írtam a mikrotranzakcióval, itt is azt lehet lehúzni, aki hagyja. Vagy ha valaki tényleg hajlandó 2-300+k-t kiadni egy sokkal rosszabb ár-érték arányú kártyára, mert neki az aktuális csúcs kell, akkor az az ő döntése, semmi közöm hozzá. ΞΔGLΞ is írta a topicban, hogy RTX 2080Ti-je van, de tökéletesen tisztában van vele, hogy túlárazott. Most akkor ez "lehúzás" vagy nem?

    Kicsivel több, mint 2 évig megvoltam 1080p high/very high-on egy RX470-nel, öcsém kártyája tönkrement, 58-ért vettem 3 év garival egy új RX570-et, a 470-et meg nekiadtam. Ahogy nézem, még ezzel mindig bőven megleszek 2-3 évig, annyi, hogy high-ról visszanézek a játékok kb. 1%-ában mediumra (ami persze olyan lesz, mint eddig a high/ultra, és nekem már bőven túl van a "megfelelő" fogalmán). Szóval tökéletesen úgy működik, ahogy elvárom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák